Legyen a kezdőlapom!   Hozzáadás a kedvencekhez!   Küldj levelet!

MTS

Minőségirányítási és Technológiai Szakcsoport

Állásajánlat

MTS » aktualis » allasajanlat_160509

[2016-05-09]

A NAH (Nemzeti Akkreditáló Hatóság) sürgősen keres minőségügyi végzettségű munkatársakat, az alábbi feltételekkel:

*Feladatok:*

  • A Hatóság akkreditálási és felügyeleti vizsgálati eljárásainak szervezése,
  • Kapcsolattartás az eljárásba bevonandó minősítőkkel és szakértőkkel,
  • Képzettség esetén minősítői tevékenység ellátása,
  • A kapcsolódó képzési és szabványosítási tevékenységben való részvétel,
  • Nemzetközi tevékenységben részvétel.

*Elvárások:*
  • Felsőfokú végzettség;
  • Legalább 5 éves szakmai gyakorlat a megfelelőség-értékelés valamely területén,
  • Angol nyelv kommunikációképes ismerete (legalább középfokú államilag elismert nyelvvizsga),
  • Megbízhatóság, terhelhetőség, rendszerszemlélet, számítógép felhasználói szintű ismerete,
  • Előnyt jelent: A megfelelőség-értékelésre vonatkozó jogszabályok, szabványok, valamint auditálási technikák ismerete, irányítási rendszerekben szerzett jártasság, közigazgatási szakvizsga, gyakorlat.

*A pályázathoz csatolni szükséges:*
  • Fényképpel ellátott, részletes szakmai önéletrajzot,
  • Végzettséget, képzettséget tanúsító okiratok másolatát.

*Bérezés:*
  • A Kttv. szerint.

*Jelentkezés módja:*
  • levélben: Nemzeti Akkreditáló Hatóság (1119 Budapest, Tétényi út 82., vagy 1464 Budapest, Pf. 1581) címére,
  • email-ben: Németh Zsolt főigazgató-helyettesnél a nemeth[kukac]nat[pont]hu címen.

Legújabb letöltések

  • Folyamatszervezés II.
    Gyakorlatok beosztása v1
  • Folyamatszervezés I.
    Pótgyakorlat folyamatszervezés v1
  • Technológiaelmélet I.
    Csoportbeosztás nappali v2
  • Beszállítói rendszerek II.
    Tantárgyi program v1
get Adobe Reader
rkk bongeszo opera firefox php power