Legyen a kezdőlapom!   Hozzáadás a kedvencekhez!   Küldj levelet!

MTS

Minőségirányítási és Technológiai Szakcsoport

TÜV minőségirányítási rendszerfejlesztő vizsga

MTS » aktualis » tuv_minosegiranyitasi_rendszerfejleszto_vizsga_130630

[2013-06-30]
TÜV minőségirányítási rendszerfejlesztő vizsga

Kedves III. éves és végzős könnyűipari minőségirányító Hallgatónk!
A Óbudai Egyetem és a TÜV Rheinland Akadémia együttműködési projektje keretében minden, a Korszerű III-ból letett vizsga, illetve 8 óra/hét összesített minőségügyi tananyag meghallgatása után aláírást szerzett hallgatónk jogosult arra, hogy egy külön vizsga keretében megszerezhesse a "Minőségirányítási rendszerfejlesztő" nemzetközileg elismert oklevelet.

A vizsgát a Kiscelli utcai intézményben tartjuk, 2013. július 4.-én 16.00-kor.

Teendők:

1. Jelentkezni lehet legkésőbb 2013. 07. 2.-ig (a jelentkezéshez szükséges adatlap átvehető a titkárságon, vagy letölthető a lenti hivatkozáson)
  2. Befizetni a kiszabott vizsgadíjat (regisztrációs költséget) átutalással (az átutalási szám a számlán lesz), vagy személyesen lehet (Béres Lászlóné adminisztrátornál – Kiscelli titkárság).
  3. A vizsgadíj nappali tagozatos hallgatók részére 20.000 Ft.
    Levelező tagozatos hallgatók részére: 30.000 Ft.
    Pótvizsgadíj minden hallgatónak egységesen 6.250 Ft.
    (A befizetésről a költséget felvállaló cég részére – ha van ilyen – lehet számlát kérni, ezt előre jelezni kell az adatlapon).
  4. A vizsga 60 perc időtartamú, jellemzően teszt formájú. Tananyagát Dr. Koczor Zoltán: Minőségirányítási rendszerek fejlesztése c. tankönyv képezi.
  5. A regisztrációs díj magában foglal 1 példányt ebből a könyvből, és egy német illetve a magyar nyelvű oklevelet, vagy a magyar, német és az angol nyelvű oklevél kiállítási díját. A könyvet a hallgatók az összeg igazolt befizetését követően megkapják a vizsgán. (az adatlapon kérem, jelezzék, melyiket választják!)
  6. Az oklevelet a beérkezett vizsgadíjak után, postafordultával fogják megkapni.
A vizsgázni szándékozók az adatlapot honlapról letöltve e-mailen (beres.gyorgyi@rkk.uni-obuda.hu címre) küldjék vissza, vagy személyesen jelentkezhetnek a titkárságon.

Letölthető dokumentumok

1 Jelentkezési lap TÜV vizsgához v1 pdf

Legújabb letöltések

• Folyamatszervezés II.
    Gyakorlatok beosztása v1
  • Folyamatszervezés I.
    Pótgyakorlat folyamatszervezés v1
  • Technológiaelmélet I.
    Csoportbeosztás nappali v2
  • Beszállítói rendszerek II.
    Tantárgyi program v1
  • Beszállítói rendszerek II.
    Tantárgyi program v1
get Adobe Reader
rkk bongeszo opera firefox php power